بیمه عمر بانوان

بیمه عمر بانوان

هر زنی در هر سنی که باشد نیاز به پشتوانه مالی قوی دارد. این زن چه جوان باشد و چه در میانسالی، یا زنی باشد که موقعیت مالی و شغلی همسرش هم از نظر مالی اکی باشد ، باز نیاز به یک پشتیبان قوی و مطمئن دارد.
شاید خانمی که شغل و تحصیلات ندارد، برای ادامه زندگی نیاز به تامین مالی بشتری هم دارد که  بتواند به تنهایی از عهده برخی از مشکلات خود بر بیاید، شاید خانم هایی که همسرشان فوت کرده و یا دخترانی که هنوز ازدواج نکرده اند و سرپرست خود را از دست داده اند، بیشتر این موضوع را درک کرده می کنند، بر اساس روال زندگی همه ما ایجاد درآمد برای خانوار وظیفه مرد خانواده است و بعد از فوت پدر و سرپرست با مشکلات مالی زیادی برای بازمانده ها اتفاق می افتد، هر چند هم که شاید برخی از حمایت های مالی از آن ها انجام شود باز هم جوابگوی همه نیاز هیا انها نیست.
با وجود همه مشکلاتی که گفته شد، چرا برای دختران و همسرمان بیمه عمر و سرمایه گذاری نخریده ایم؟ با مقادیر بسیار ناچیز می توانید این سرمایه گذار را شروع کنید و برای آینده هر کدام از آنها یک اندوخته و یک پوشش بیمه ای ایجاد نمایید، حتی اگر سرپرست خانواده هم هستید و بیمه عمر ندارید باز هم اقدام به خرید بیمه عمر نمایید که برای زمانی که در کنار خانوادتان نیستید قوت قلبی باشد برای آنها.
بدانید که تنها با ماهی ۱۰۰ هزار تومان از همان ابتدا پوشش چند میلیون تومانی برای سرمایه فوت خود خواهید داشت. در کنار سایر پوشش های بیمه ای، که در واقع این مورد از مزایای بیمه عمر است. اگر هم به دنبال خرید بهترین بیمه عمر هستید حتما مقایسه بین طرح های مختلف بیمه را انجام دهید، و در روی جدول بیمه عمر پوشش ها و سرمایه گذاری های شکل گرفته را بررسی و مقایسه نمایید.
اگر درخواست مشاوره رایگان دارید با شماره تماس های ۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *