بیمه عمر چیست؟

بیمه عمر چیست

بدون ریسک سرمایه گذاری کنید !

با سلام و آرزوی موفقیتهای روز افزون  برای جنابعالی و عرض تبریک به  مناسبت تصمیم ارزنده  شما  در مورد بررسی روشهای  سرمایه گذاری مطمئن  برای تأمین  آرامش  و آسایش  خود  و خانواده محترمتان  ،  به استحضار میرساند  طرح Flexible universal life  که در حال حاضر در کشورهای آمریکا ، اروپا ، کانادا و دیگر کشورهای پیشرفته مقبول ترین طرح سرمایه گذاری شناخته شده و درحال انجام میباشد، در ایران از سال۱۳۸۳ به هموطنان عزیزمان عرضه  و مورد استقبال فراوان اقشار گوناگون قرار گرفته است.

طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری که با تائید و تصویب بیمه مرکزی ایران که ارگانی دولتی و وابسته به وزارت امور اقتصاد و دارائی است و مشارکت ۵۰ درصدی آن سازمان در ایران اجرائی شده و دارای تضمین معتبر دولتی می باشد.

به عنوان مثال فردی  با سن۳۰سال و سرمایه گذاری  سالانه  ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال  و  مدت  قرارداد  ۳۰ ساله  با  پرداخت ۶۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال ، در سن ۵۹سالگی  مبلغ ۲٫۷۳۸٫۷۸۴٫۶۴۲ ریال قطعی و مبلغ ۳۰٫۶۰۲٫۲۸۱٫۳۳۴ ریال قابل پیش بینی دریافت خواهید کرد.

* شایان ذکر است به طور متوسط در سالهای اخیر ۲۲% سود به حساب اندوخته بیمه گذاران منظور گردیده است.

بعلاوه مبالغ دریافتی فوق ،  سرمایه های دیگر متعلق به  بیمه شده در شروع قرارداد عبارتند از :

۱)سرمایه فوت طبیعی  ۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰  ریال

 ۲)سرمایه فوت به علت حادثه  ۱٫۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال

۳)سرمایه امراض خاص ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال

۴)پوشش از کار افتادگی و پرداخت حق بیمه های الباقی از طرف شرکت بیمه

بیمه عمر و سرمایه گذاری مشترک : منحصر به فردترین پوشش بیمه عمر و سرمایه گذاری می باشد، که با پرداخت یک حق بیمه ۲ عضو خانواده از مزایای بیمه عمر بهره مند می گردند .در نوع خود بهترین بیمه عمر و سرمایه گذاری می باشد.

از اینکه  با  تصمیم  جنابعالی  مبنی بر  سرمایه گذاری  در  این  طرح  مطمئن  و  سود آور زیر بنای آینده ای توأم  با آرامش خاطر برای شما و خانواده محترمتان فراهم می گردد بسیار خرسندیم.

پس پاسخ به این سوال که بیمه عمر چیست بسیار راحت می باشد.