پوشش فوت بیمه عمر

پوشش فوت طبیعی در بیمه عمر

هدف بیشتر دارندگان بیمه عمر و سرمایه گذاری، ایجاد یک سرمایه گذاری کم ریسک و پر سود است. انجام پس اندازی که پوشش های بیمه ای را هم همراه داشته باشد. حال اگر در این میان بیمه گذار فوت کند چه بر سر بیمه نامه عمر می آید؟
پوشش فوت طبیعی اصلی ترین پوشش بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری است، که بر اساس حق بیمه پرداختی و بر اساس تعداد سال های بیمه ای و میزان پرداخت سود شرکت بیمه ای می تواند متفاوت باشد که در جدول بیمه عمر می تواند آورده شود. اگر بیمه گذار سرپرست خانواده باشد اوضاع بدتر هم می شود چون خانواده نیاز به یک تکیه گاه مالی دارد تا از نظر اقتصادی به مشکل نخورد.

حداکثر میزان پوشش فوت بیمه عمر در برخی از شرکت ها بر اساس سقف تعهدات بیمه نامه مشخص شده و معمولا تا ۴۰۰ میلیون تومان می باشد ولی در برخی از شرکت ها از جمله بیمه سامان می توانید بدون سقف سرمایه فوت دریافت کنید البته با توجه به حق بیمه پرداختی.
وقتی فرد فوت می نماید، مجموع اندوخته بیمه نامه + سرمایه فوت بیمه نامه به ذینفعان وی پرداخت می شود.
بهتر است این را بدانیم که بیمه عمر علاوه بر سرمایه فوت دارای مزایای دیگری است که فرد بیمه گذار می تواند از پوشش های این بیمه نامه استفاده کند. از جمله پوشش بیماری ها و پوشش از کارافتادگی. در زمان خرید بیمه عمر همه پوشش های بیمه نامه عمر را خریداری نمایید. حتما در زمان خرید همه شرایط بیمه عمر را مطالعه کرده  تا بتوانید بهترین بیمه عمر را  انتخاب کنید.و اگر نیاز به کمک مشاور داشتید از یک کارشناس مجرب بیمه کمک بگیرید. کارگزاری بیمه  می تواند کمک ارزشمندی برای شما باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *