سن بیمه عمر

سقف سنی بیمه عمر

داشتن بیمه عمر یک ضرورت است که هر قدر زودتر شروع بشه، برای دارنده این بیمه نامه مزایای بسیاری را فراهم می کند، همانطور که می دانید بیمه نامه عمر هم جنبه سرمایه گذاری دارد و هم پوشش بیمه ای. مخصوصا در بخش سرمایه گذاری وقتی این بیمه نامه در سن پایین انجام می شود سوددهی بسیار بالایی را خواهید داشت، اندوخته بیمه نامه عمر بر اساس حق بیمه پرداختی شما و تعداد سالهایی که حق بیمه پرداخت می کنید و یا حتی شرکت بیمه ای که انتخاب کرده و بیمه نامه تان را خریداری کرده اید در میزان ان موثر است، پرداخت سود تضمینی و سود مشارکتی روز شماری که به بیمه نامه های عمر پرداخت می شود نیز در میزان اندوخته بیمه نامه موثر است.
البته در انتخاب شرکت بیمه، آن شرکتی را انتخاب کنید که از لحاظ مالی در سطح توانگری بالایی باشد، که شرکت های بیمه را بر اساس توانایی  شرکت ها در جبران خسارت ها و در کسب رضایت مشتریان می باشد، لیست توانگری شرکت های بیمه را بیمه مرکزی هر ساله اعلام می دارد و هر ساله می توان بر اساس این لیست مشخص کرد که کدام شرکت بیمه را می توان انتخاب کرد.
ولی در خرید بیمه نامه عمر هر قدر در سنین پایین استارت داشتن این بیمه نامه را بزنید در داشتن این بیمه نامه می توانید سرمایه گذاری ارزشمندتری را داشته باشد. چراکه لیست بیمه ای برای سنین پایین کم بوده و نتیجه سرمایه گذاری بالا را خواهد داشت. در جدول بیمه عمر هم این موضوع کاملا مشخص است. و اگر دو فرد با سنین مختلف با یک حق بیمه را در یک جدول بیمه نامه عمر با هم مقایسه کنیم فردی که سن پایینی دارد میزان سرمایه گذاری بالایی را خواهد داشت. پس هرچه زودتر یک بیمه نامه عمر بخرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *