مزایای بیمه عمر

مزایای بیمه عمر

درباره مزایای بیمه عمر بیشتر بدانیم.

بیمه عمر و سرمایه گذاری یک سرمایه گذاری بدون ریسک است

در زیر به شرح مزایای بیمه عمر می پردازیم …

-معافیت بیمه عمر از پرداخت مالیات

معافیت مالیاتی بیمه عمر از برترین مزایای بیمه عمر است، و در زمان قوت بیمه گذار، این بیمه نامه تابع قانون انحصار وراثت نمی باشد. بر اساس ماده ۱۴۸ قانون مالیات های مستقیم ، مبالغی که برای بیمه عمر پرداخت شود جزو هزینه های قابل قبول برای سازمان مالیات می باشد و از این رو معاف از پرداخت مالیات خواهد بود.

-دریافت وام بدون ضامن

حق بیمه های پرداختی توسط بیمه گذاران در یک اندوخته عالی شکل می گیرد که همواره در دسترس بیمه گذاران می باشد. بر اساس شرایط بیمه عمر می توانند بر روی بیمه نامه عمر خود وام بدون ضامن دریافت نمایند. این وام تا ۹۰ درصد ارزش بازخرید بیمه عمر می باشد .
نکته: این وام بدون نیاز به ضامن بوده و در زمان دریافت وام پوشش های بیمه ای شما همواره برقرار خواهد بود.

انتخاب ذینفع بیمه عمر توسط بیمه گذار:
در بیمه عمر می توان ذینفع بیمه نامه خود را در زمان خرید بیمه تعیین کند  و انتخاب کند که چه کسانی می توانند از این بیمه نامه استفاده نمایند حتی درصد استفاده این افراد از بیمه نامه نیز کاملا مشخص استکه به چه نحوی می توانند از این بیمه نامه استفاده نمایند.
انعطاف پذیری در نحوه پرداخت حق بیمه
تورم یکی از مواردی می باشد که شاید بحث سرمایه گذاری در بیمه نامه را با مشکل مواجه کند. برای مقابله با تورم و توجیح اقتصادی بیمه نامه و به درخواست خود بیمه گذار می تواند حق بیمه را با تعدیل انتخاب کرده و به صورت افزایشی حق بیمه سالیانه افزایش یابد. با تعدیل حق بیمه به صورت سالیانه  یک سرمایه گذاری بسیار ارزشمندی برای بیمه گذار شکل می گیرد.

ضمانت سود آوری بیمه نامه
ضمانت سود آوری برای بیمه عمر از طرف بیمه مرکزی و شرکت های بیمه اعلام می شود. سود تضمینی برای ۲ سال اول ۱۶ درصد و برا ی سال های  سوم و چهارم ۱۳ درصد و از سال پنجم تا دهم ۱۰ درصد تعریف شده است.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *