بیمه عمر ایران

بیمه عمر و بازنشستگی ایران

داشتن آرامش خاطر  از لحاظ اقتصادی در زمان بازنشستگی از مهمترین نگرانی های همه افراد می باشد. چراکه در زمان بازنشستگی درآمد کم تر شده و هزینه های زندگی بیشتر می شود، و جبران همه این هزینه ها توسط حقوق بازنشستگی شاید سخت باشد. از این رو داشتن یک مستمری کنار این درآمد یک راحتی خیال را فراهم می کند.

شرایط بیمه عمر و بازنشستگی ایران:
قبل از خرید بیمه عمر و بازنشستگی باید همه شرایط بیمه عمر ایران را بررسی کرد.
حق بیمه پرداختی: برای انجام بیمه عمر و بازنشستگی باید حق بیمه ای را پرداخت نماید. بر اساس سال های انجام بیمه ای و میزان بازنشستگی که میخواهید داشته باشید، میزان حق بیمه پرداختی مشخص می شود. هر قدر میزان حق بیمه پرداختی بیشتر باشد میزان مستمری دریافتی برای زمان بازنشستگی نیز بیشتر خواهد بود.
اندوخته گذاری اولیه: شاید بیمه گذار بخواهد مبلغی را در همان ابتدای بیمه نامه به اندوخته خود پرداخت کند و میزان سرمایه گذاری شکل گرفته نیز بیشتر خواهد بود. هر فردی بر اساس توانایی مالی که دارد می تواند مبلغی را برای اندوخته بیمه نامه ای خود در نظر بگیرد و پرداخت نماید.
داشتن سرمایه فوت: بر اساس حق بیمه پرداخت هر فرد سرمایه فوتی نیز برای ان فرد در بیمه نامه عمرش محاسبه می شود . سرمایه فوت مبلغی است که در صورت فوت بیمه گذار به ذینفعان بیمه نامه وی پرداخت می شود. میزان سرمایه فوت می تواند ثابت و یا افزایشی باشد و با یک میزان مشخصی در طول بیمه نامه افزایش داشته باشد.

پوشش های مورد نیاز بیمه گذار: هر فردی بر اساس نیازهای بیمه ای که دارد پوشش های بیمه ای خود را انتخاب می کند. پوشش های بیمه عمر عبارتند از پوشش فوت عادی و پوشش فوت حادثی، پوشش نقص عضو و از کارافتادگی، پوشش هزینه های پزشکی و پوشش امراض خاص می تواند از پوشش های بیمه عمر و سرمایه گذاری می باشند.

خرید بیمه عمر و بازنشستگی ایران
خرید بیمه عمر و بازنشستگی می تواند در زمان بازنشستگی همراه خوبی برای بیمه گذاران باشد . بیمه نامه ای که هم پوشش دارد و هم مستمری برای زمان بازنشستگی خواهد بود. برای خرید بیمه عمر و بازنشستگی کافی است که با کارگزاری ما تماس گرفته و درخواست خرید و یا مشاوره خود را برای ما ارسال نمایید .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *