بیمه جامع عمر آسیا

استعلام بیمه عمر آسیا

داشتن سرمایه گذاری با هر مبلغی می تواند از دغدغه های برنامه ریزی برای آینده هر فردی باشد. سرمایه گذاری که پوشش های بیمه ای کاملی را هم برای دارنده اش فراهم می کند. بیمه عمر آسیا یکی از انواع بیمه نامه های عمر است که می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری باشد.

شرایط بیمه عمر آسیا
سن بیمه گذار: در این قسمت باید تاریخ تولد شناسنامه ای فرد وارد شود، سن بیمه گذار در محاسبه بیمه عمر اهمیت بسیاری دارد چراکه هم در بحث سرمایه گذاری و هم در استفاده از پوشش های بیمه عمر مهم می باشد.

مدت بیمه نامه: مدت بیمه نامه عمر معمولا از ۵ تا ۳۰ سال می باشد. شرایط سنی بیمه عمر متفاوت می باشد. معمولا همه افراد تا ۶۵ سالگی می توانند بیمه نامه عمر خریداری نمایند و برای داشتن سود دهی بالا بهتر است که در سنین پایین این بیمه نامه خریداری شود.

حق بیمه عمر: برای داشتن بیمه نامه عمر هر ساله حق بیمه ای پرداخت می شود. در بیمه نامه عمر آسیا برای همه حق بیمه های پرداختی سود تضمین و سود مشارکتی پرداخت می شود، در پایان هر سال می توانید مجموع حق بیمه ای پرداختی و سود های پرداختی به صورت یکجا بر اساس جدول بیمه ای مشاهده نمایید.

روش پرداخت حق بیمه عمر: برای پرداخت حق بیمه عمر چند روش وجود دارد. شما می توانید حق بیمه نامه عمر تان را به صورت یکجا و سالانه، ماهه، شش ماهه و سه ماهه پرداخت نمایید. البته بر اساس محاسبات بیمه  ای بهترین روش پرداخت حق بیمه، پرداخت حق بیمه به صورت سالانه است که برای سود دهی سود بالایی را برای بیمه گذار خواهد داشت.

افزایش حق بیمه: پرداخت حق بیمه افزایشی با مدل پرداخت تعدیل دار می تواند از گزینه های مهم در پرداخت حق بیمه باشد که بتواند سود دهی بالایی را داشته و فرد بتواند در این سرمایه گذاری در مقابل تورم سود بالایی را داشته باشد.

پوشش های بیمه عمر در بیمه عمر آسیا

پوشش سرمایه فوت عادی
سرمایه فوت در بیمه نامه عمر اولین و مهمترین پوششی است که برای بیمه گذاران ارائه می شود. سقف سرمایه فوت در بیمه عمر آسیا ۲۰۰ میلیون تومان می باشد که به ذینفعان بیمه نامه واریز می شود. میزان این سرمایه فوت بستگی به حق بیمه پرداختی وی دارد.
پوشش فوت حادثی
اگر بیمه گذار  در اثر حادثه  فوت نماید به ذینفعان بیمه نامه علاوه بر مبلغ فوت طبیعی فوت حادثی هم تعلق می گیرد. تا سقف ۶۰۰ میلیون تومان می توانید از سرمایه فوت در اثر حادثه را از محل بیمه عمر دریافت نمایید.

سرمایه امراض خاص: بیمه عمر آسیا برای ۵ دسته از بیماری ها از قبیل سکته قلبی و مغزی، سرطان ، پیوند اعضای اصلی بدن و جراحی باز قلب را شامل می شود. میزان سقف تعهدات سرمایه فوت حادثی تا سقف ۲۰ میلون تومان می باشد.
اگر بیمه‌گزار در مدت‌ زمان قرارداد بیمه نامه عمر دچار حادثه شود، در صورت داشتن این بیمه نامه می تواند از مزایای این بیمه نامه استفاده کنید.
پرداخت هزینه های  پزشکی: پوشش هزینه های بستری و پزشکی تا سقف ۲۰ میلیون تومان توسط بیمه آسیا به بیمه گذاران پرداخت می شود. اگر بیمه گذار این پوشش را انتخاب نماید می تواند از این پوشش استفاده نماید.

برای آشنایی بیشتر با انواع بیمه نامه های عمر می توانید با بخش پشتیبانی بیمه های عمر تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *