بیمه عمر آرمان

بیمه عمر آرمان

فکر کردن به زمانی که از کارافتاده شده اید ، یا حتی برخی از بیماری های خاص از جمله سرطان و سکته قلبی و مغزی برای همه ما می تواند دردسر ساز می تواند باشد. بیمه عمر یارمند سینا می تواند کمکی باشد برای انجام سرمایه گذاری و داشتن پوشش های کامل بیمه ای. اگر به دنبال خرید بیمه عمر هستید حتما به نام بیمه عمر شرکت بیمه آرمان برخورده اید.
مزایای بیمه عمر آرمان
دریافت وام بدون نیاز به ضامن: بیمه گذار می تواند بعد از پایان سال دوم ، درخواست وام را از محل اندوخته خود دریافت نماید. این وام نیازی به ضامن ندارد و خود بیمه نامه شما ضامن شما است.

پرداخت سود مشارکت در منافع: در بیمه عمر آرمان، به بیمه گذاران علاوه بر پرداخت سود تضمینی ، ۸۵ درصد از سود بابت منافع حاصل از سرمایه گذاری بیمه به بیمه گذاران پرداخت می نماید . میانگین سود قطعی تخصیص یافته به اندوخته بیمه نامه های عمر و زندگی آرمان طی ۳ سال گذشته ۲۲٫۷ درصد بوده که به حساب اندوخته بیمه نامه ها واریز گردیده است.
پوشش بیمه عمر آرمان برای بیماری های خاص:  پرداخت سرمایه پوشش امراض خاص  شرکت بیمه آرمان به میزان ۵۰ درصد سرمایه فوت برای هر بیماری این پوشش حداکثر به میزان ۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال است.

برداشت از اندوخته در هر زمان که نیاز به این اندوخته داشته باشید می توانید بعد از پایان سال دوم ۱۰۰ ارزش بازخریدی بیمه نامه خود را برداشت نمایید.
بازخرید بیمه نامه عمر: هر بیمه گذار بیمه نامه عمر می تواند قبل از آنکه مدت بیمه نامه شما به پایان برسد می توانید بیمه نامه را باز خرید نمایید و اندوخته بیمه نامه خود را یکجا برداشت کنید مبلغ بازخریدی در جدول بیمه عمر محاسبه شده و قابل مشاهده است.
تبدیل به مستمری: بیمه گذار بیمه عمر می تواند در بیمه عمر آرمان تمام یا بخشی از اندوخته خود را تبدیل به مستمری نماید.
راهکار مقابله با تورم با بیمه عمر آرمان: برای این که سرمایه گذاری که برای شما در بیمه نامه عمرتان شکل می گیرد در مقابل تورمی که در اقتصاد شکل می گیرد راه حلی را دارد که با افزایش سالانه در میزان حق بیمه پرداختی می تواند کمکی در جهت جبران تورم ها باشد.
امکان تغییرات در شرایط بیمه نامه : هر تغییری که فرد بیمه گذار بخواهد در بیمه نامه انجام دهد همانند تغییر ذینفعان، یا تغییر حق بیمه ، کم یا زیاد کردن میزان حق بیمه، و سایر موارد را می تواند در بیمه نامه عمر انجام شود.
ارسال گزارش سالانه: در انتهای هر سال بیمه ای گزارشی از همه موارد همانند میزان سودهای واریزی به حق بیمه ، میزان پوشش ها، اعتبار وام، سررسید های بیمه ای برای سال های قبل و سال های بعد را بررسی می کند.
داشتن معافیت مالیاتی: بیمه عمر آرمان بر اساس مواد ۱۳۶ و ۱۳۷ قانون مالیات ها اندوخته ها و سرمایه بیمه عمر معاف از مالیات می باشد.
سرمایه گذاری با پرداخت یکجا: شما می توانید همه مبلغ چندین ساله بیمه نامه را یکجا پرداخت نمایید، و از مزایای سرمایه گذاری بیمه نامه عمر را نیز داشته باشد.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *