گام های ثبت نام بیمه عمر


گام اول:

آشنایی با بیمه عمر و تامین آتیه

بیمه عمر یکی از بیمه نامه هایی می باشد که در بسیاری از کشور های اروپایی و کشورهای توسعه یافته طرفداران بسیاری را دارد حال برای کشور هایی که  فرهنگ سازی بیمه در برنامه های بلند مدت آنها  در حال انجام می باشد یک طرح عالی در جهت رفاه همه مردم می باشد. طرح بیمه های عمر به صورتی برنامه ریزی شده که همه می توانند با پرداخت حق بیمه های جزیی این بیمه نامه راداشته باشند.

شما می توانید برای داشتن اطلاعات کامل درباره بیمه عمر و انتخاب بهترین بیمه عمر به بخش درباره بیمه عمر در وب سایت مراجعه کرده و با تمامی طرح های بیمه عمر و تمامی اطلاعات مورد نیاز آشنا شوید.

در صورت داشتن هر سوال و درخواست مشاوره و یا حتی سفارش بیمه نامه می توانید با شماره تلفن های ۸۸۲۴۷۰۱۷-۸۸۲۴۷۰۱۸ تماس بگیرید.

همکاران ما در بخش بیمه عمر و سرمایه گذاری منتظر تماس از طرف شما هستند و تمامی مشاوره های ما در سوی انتخاب بهترین بیمه عمربرای شما و عزیزانتان خواهد بود.


گام دوم:

بررسی شرکت های بیمه و سطح توانگری آنها در بیمه های عمر و شرایط بیمه عمر ارائه شده از سوی آنها ، تعهدات و سود سرمایه گذاری ، نحوه پرداخت خسارت از سوی شرکت بیمه مورد نظر
در این زمان انتخاب مشاور بیمه ایی که در غالب کارگزاری بیمه از تمامی تعهدات بیمه عمر ارائه شده از تمامی شرکت های بیمه موجود در کشور آگاه باشد و بتواند بصورت کاملا بیطرف شما را در این انتخاب همراهی نماید بسیار کمک کننده است .
کارشناسان ما در بخش بیمه عمر و سرمایه گذاری همواره آماده پاسخگویی به شما می باشند، با شماره تلفن های ۸۸۲۴۷۰۱۷-۸۸۲۴۷۰۱۸ تماس بگیرید.


گام سوم:

تعیین شرایط بیمه نامه  انتخاب مبلغ حق بیمه و روش های پرداخت :

بعد از آشنایی کامل نسبت به بیمه عمر می توانید  بیمه نامه مناسب با شرایط خودتان  را انتخاب نمایید.

تمامی شرایط بیمه نامه عمر  مانند مدت بیمه نامه، مبلغ حق بیمه و روش های پرداختی بیمه نامه ، پوشش های بیمه ای مورد تقاضا و … در طی قرارداد منعطف بوده و قابل تغییراست.


گام چهارم:

ثبت نام  و تکمیل فرم بیمه نامه عمر

تکمیل فرم ثبت نام بیمه عمر یکی از مراحل ساده شروع این بیمه نامه می باشد . تکمیل فرم خرید آنلاین  بیمه عمر و سرمایه گذاری نیز از ساده ترین روش برای ثبت نام بیمه عمر است.  د رمنوی وب سایت بر روی گزینه فرم خرید آنلاین و اینترنتی بیمه عمرکلیک کنید و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

نکته:
-در زمان ثبت نام در قسمت اطلاعات مشخصات بیمه گذار و بیمه شده باید تمامی اطلاعات به طور کامل تکمیل شود.


گام پنجم:

نحوه پرداخت حق بیمه

پس از انجام تمامی مراحل ثبت نام مبلغ حق بیمه باید پرداخت شود حال انتخاب روش پرداخت حق بیمه از طریق روش های زیر قابل پرداخت است:

۱- پرداخت آنلاین از طریق سایت و کارت تمامی بانک ها – درگاه بانک ملت

برای پرداخت آنلاین حق بیمه کلیک کنید

۲- پرداخت از طریق فیش واریزی و مراجعه حضوری در بانک های …

(شماره حسابها ی بیمه عمر)

۳- پرداخت توسط کارتخوان در محل

 نکته: تکمیل فرم ثبت نام تا قبل از پرداخت حق  بیمه نامه عمر هیچ تعهدی برای شرکت بیمه و بیمه گذار ایجاد نکرده و هیچ خسارتی نیز پرداخت نمی شود.


گام نهایی :

بعد از پرداخت حق بیمه عمر که درگام بالا اشاره شد باید مراحل نهایی زیر نیز انجام شوند:

۱-ارسال مدارک شناسایی
تصویر شناسنامه و کارت ملی بیمه شده و بیمه گذار

۲-ارسال فیش واریزی
اگر حق بیمه خود را از طریق فیش واریزی در بانک انجام داده باشید اصل فیش را باید ارسال نمایید.

۳-ارسال درخواست صدور بیمه نامه
فرم درخواست را دانلود کرده و اطلاعات بخش بیمه گذار و بیمه شده را تکمیل نموده و آن را فکس یا ایمیل  نمایید.

(فرم درخواست)

بعد از تکمیل تمامی مراحل بالا و دریافت اطلاعات ثبت نام  و صدور بیمه نامه بیمه نامه شما آماده بوده و در دسترس شما قرار میگیرد. مشاوران ما بیمه نامه را تحویل شما داده و تمامی توضیحات لازمه را برای شما انجام میدهند.


مطالب مرتبط