معرفی بیمه عمر

بیمه عمر و سرمایه گذاری :
بیمه عمر چیست؟
بیمه عمر و سرمایه گذاری یک طرح نوین و کامل بیمه ای است که با داشتن این بیمه هم یک بیمه نامه خواهید داشت و هم یک تشکیل سرمایه خوب برای شما شکل می گیرد. بیمه عمر و سرمایه گذاری (life insurance)در کل جهان یکی از پرطرفدارترین بیمه هایی می باشد که همه افراد برای خود و خانوادشان تهیه می کنند وحتی در بعضی از کشور ها افراد چندین بیمه عمر تهیه می کنند .


چرا به بیمه عمر و سرمایه گذاری نیاز دارید؟
بیمه عمر و سرمایه گذاری یا همان بیمه زندگی(بیمه عمر و تامین آتیه) برای تامین بخشی از نیازهای بیمه ای شما می تواند یک پشتیبان مالی باشد که با در نظر گرفتن ویژگی های این بیمه نامه که سود سرمایه گذاری مرکب برای خنثی کردن اثر تورمی و داشتن یک پس انداز بهینه برای کسانیکه یک برنامه ریزی مناسب برای آینده دارند می تواند باشد.
شما در هر بازه که سنی هستید و یا در هر زمینه شغلی که در حال فعالیت هستید می توانید این بیمه نامه را برای خودتان و خانوادتان تهیه نمایید و برای این کار هر اندازه اطلاعات شما نسبت به این بیمه نامه بیشتر باشد می توانید بهترین بیمه عمر با بهترین مزایا بیمه عمر را داشته باشید.


چطور بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری (بیمه عمر و تامین آتیه) بخریم؟
برای خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری معمولا داشتن یک برنامه ریزی منظم جهت سرمایه گذاری با مبلغ های اندک کافی است. حال این پس انداز با کنار گذاشتن بخشی از درامد ماهانه و همراه با یک سری صرفه جویی از هزینه های غیر ضروری شکل می گیرد، در کنار این پس انداز یک پوشش بیمه ای نیز برای شما فراهم می شود که اگر اتفاقی مانند فوت، از کارافتادگی نقص عضو و یا بیماری های خاص برای شما بیافتد می توانید از این پوشش ها هم استفاده نمایید. به این راحتی می توانید با هر مبلغی یک بیمه عمر داشته باشید.


سرمایه گذاری بدون ریسک در بیمه عمر و سرمایه گذاری انجام دهیم( معرفی بیمه عمر ):
همه ما برای زمان هایی که شاید یک نیاز مالی غیر منتظره برایمان پیش آید مانند زمان ازکار افتادگی و پیری و یا برای زمانی که یک نیاز فوری به یک اندوخته مالی داریم، برای یک پس انداز مناسب برای آینده فرزندانتان ، برای زمان بیماری ، یک پس انداز و یک پشتوانه مالی با سود و با ریسک کم نیاز دارید. سایر سرمایه گذاری های مالی که انجام می دهید شاید سری ریسک های سرمایه گذاری همراه داشته باشند . در بیمه عمر و سرمایه گذاری که انجام می دهید یک سرمایه گذاری بدون ریسک و با سود تضمین شده شکل میگیرد که سود آن از طرف بیمه مرکزی تضمین می شود.با همه اینها شما یک سرمایه گذاری بدون ریسک در بهترین بیمه عمر و سرمایه گذاری انجام می دهید.


مقایسه بیمه عمر و سرمایه گذاری با سپرده گذاری در بانک:
شاید با خودتون فکر می کنید که چرا من باید در بیمه پس انداز داشته باشم در حالیکه بانک نیز این امکان پس انداز را برای من فراهم می کند. در باره این نکته باید بگیم که پس انداز بانکی برای تامین هزینه های ضروری شاید در مواقعی برای موارد غیر ضروری هم هزینه شود و یا الزام برای یک پس انداز سیستمایک و برنامه ریزی شده برای شما در پس انداز بانکی نباشد. ولی در بیمه عمر شما با پرداخت های منظم که در بیمه نامه برای شما حال چه به صورت ماهانه و جه به صورت سالانه انجام می شود یک سرمایه گذاری خوبی انجام می شود و مهمتر از همه اینها پوشش های بیمه عمر و سرمایه گذاری است که برای شما در کنار این پس انداز منظور می شود و شما چندین برابر حق بیمه ای که پرداخت کرده اید از ساعت اول عقد قرارداد بیمه ای تحت پوشش قرار می گیرید .


مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری نسبت به حساب بانکی:

بیمه عمر و سرمایه گذاریحساب پس انداز بانکی

سرمایه گذاری بدون ریسک

**

مزایا و پوشش های بیمه عمر

*

پرداخت سود تضمینی (۱۸%)

*

استفاده از اندوخته در هر زمان بدون جریمه

*

معافیت مالیاتی

*


مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری :
در ذیل به بررسی مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری می پردازیم:

اعطای وام
اندوخته پس‌اندازی شما در بیمه عمر و سرمایه گذاری (عمر و تامین آتیه ) با پرداخت حق‌بیمه شکل گرفته و دارائی بیمه‌نامه شما محسوب می‌شود.
شما می‌توانید در مواقع ضروری تا ۹۰ درصد ارزش بازخرید اندوخته بیمه‌نامه خود وام دریافت کنید.
این وام می تواند در مواقعی که شما نیاز ضروری به صندوق پس انداز خود دارید به شما کمک کند تا بتوانید از سرمایه خود برداشت داشته باشید.
نکته خیلی مثبت این وام بیمه عمر این است که هنگامی که شما وام دریافت می کنید پوشش های بیمه ای برای بیمه شده وجود خواهد داشت.
هیچ پس اندازی خاصیت اصلی و ممتاز بیمه عمر را که پرداخت سرمایه در صورت فوت پس انداز کننده است را ندارد .

شرکت بیمه حق بیمه‌های پرداختی شما را با اختصاص نرخ سود تضمینی در اندوخته‌های شما انباشته می نماید. این اندوخته، طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه‌ها و سود آنها، افزایش یافته و پس‌اندازی مطمئن برای رفع نیازهای احتمالی و برنامه‌های آینده شما خواهد بود.

طرح بیمه عمر و تامین آتیه یا همان بیمه عمر و سرمایه گزاری یا همان بیمه عمر مان یا با هر نام بیمه ایی دیگر بیمه نامه ای با پس انداز و پوشش های بیمه ای مانند پوشش های درمانی و مکمل و مزایای بیمه عمرمی باشد.

شما با توجه به شرایط مالی و اقتصادی خود تصمیم می گیرید در ماه به چه میزان پس انداز داشته باشید.
(از بین   ۳۰٫۰۰۰ تا ۱٫۴۰۰٫۰۰۰تومان)

 

نکته: مثال ذیل به صورت نمونه از تعهدات یک شرکت بیمه ایی در بیمه عمر و سرمایه گذاری می باشد.

توجه: نحوه پرداخت اقساط بیمه عمر و سرمایه گذاری)بیمه عمر و تامین آتیه) به صورت سالیانه همیشه بیشترین بازده سرمایه گذاری را دارا می باشد.

شروعی کوچک

پس اندازی مفید

پس انداز روزانه

مبلغ پس انداز در پایان قرارداد

در حدود روزی ۱٫۰۰۰ تومان

۵۴٫۰۰۰٫۰۰۰تومان

در حدود روزی ۲٫۰۰۰ تومان

۱۰۹٫۰۰۰٫۰۰۰تومان

در حدود روزی  ۵٫۰۰۰ تومان

۲۹۰٫۰۰۰٫۰۰۰تومان

جدول محاسبه شده بالا برای قرادادی به مدت ۲۰ سال برای سن ۲۵ سال و افزایش ۱۰% سالیانه و با پوشش کامل بیمه می باشد..برای افراد باسن مختلف و شرایط بیمه ای خاص مبالغ آن می تواند تفاوت داشته باشد
– برای جدول سنی خود و انتخاب بهترین بیمه عمر با ما مشاوره کنید  تلفن:    ۱۸ و۸۸۲۴۷۰۱۷


مقایسه بیمه عمر و سرمایه گذاری با حساب بانکی:
یک حساب بانکی معمولی به شما اجازه می دهد تا در هر زمان به پس انداز خود دسترسی داشته باشید و ممکن است این پس انداز را برای موارد و نیازهای کوچک در هر جایی استفاده کنید. پس انداز در بانک حالتی دارد که هیچ کس مانع برداشت سرمایه نمی شود و این برای کسی که برای آینده برنامه و طرح دارد اصلا خوب نیست.

همیشه باید برای پس انداز و کم کردن هزینه های غیر ضروری یک فشار و اجبار بیرونی وجود داشته باشد، بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه کارافرین با طرحی سیستماتیک و برنامه ریزی شده به شما کمک می کند تا متعهد شوید برای خود پس انداز کنید و علاوه بر پوشش های بیمه عمر صندوقی را برای آینده خود ایجاد کنید.

مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری نسبت به حساب بانکی(معرفی بیمه عمر):

انحصار وراثت:
در صورتیکه فرد بیمه شده فوت نماید حساب بانکی فرد شامل انحصار وراثت شده و مالیات از آن کسر می گردد در صورتیکه بیمه عمر و سرمایه گذاری در صورت فوت بیمه شده مبالغ سرمایه ایی بیمه نامه به استفادکنندگان از بیمه نامه تعلق می گیرد و  معاف از مالیات بوده و انحصار وراثت نیز ندارد.

معافیت مالیاتی:

در صورت فوت فرد به حساب بانکی مالیات کسر می گردد در صورتیکه از مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری معاف از مالیات می باشد.

پرداخت سود تضمینی:

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و با توجه به سود های بانکی که در حال حاضر کاهش پیدا کرده و با توجه به نوسانات بازار سهام ، بیمه عمر با سود تضمینی که از طرف بیمه مرکزی تضمین شده و تا پایان قرار داد بیمه ای برای شما برقرار است. سود تضمینی برای هر سال بیمه ای متفاوت می باشد به صورتیکه در دو سال اول بیمه نامه ۱۶ در صد و برای دو سال بعد ۱۳ درصد و برای سال های بعد ۱۰ درصد می باشد.
نکته :در پایان هر سال بیمه ایی سود مشارکت به بیمه عمر تعلق می گیرد (در سال ۹۴ سود مشارکت ۲۲درصد اعلام شده است )

دریافت وام:

با پرداخت حق بیمه عمر، اندوخته بیمه ای در حساب بیمه ای برای شما شکل می گیرد که در واقع یک پس انداز بیمه ای برای شما می باشد. این اندوخته از پایان سال دوم در دسترس شما می باشد و شما می توانید تا ۹۰ درصد ارزش بازخریدی ، وام بدون ضامن دریافت کنید و این نکته هم قابل ذکر است که پوشش های بیمه عمر و سرمایه گذاری برای شما پس از دریافت وام نیز برقرار می باشد.


معرفی بیمه عمر و سرمایه گذاری در یک نگاه

برخی از ریسک های ما

اثرات ریسک بر زندگی ما

پوشش بیمه ایی بیمه عمر و سرمایه گذاری

بیماری های صعب العلاج

سلامتی فردپوشش امراض خاص

ناتوانی در انجام کار

قطع درآمدپوشش از کارافتادگی

نیاز مالی

عدم انجام کار

دریافت وام

حادثه

پایان زندگی حامی

پوشش حادثه

بازنشستگی

کاهش درآمد خانواده

پوشش مستمری
نیاز مالی

فلج شدن امور زندگی

دریافت وام

مرگ

پایان زندگی حامی

بیمه عمر


مطالب مرتبط:

پوشش های مکمل درمانی

استعلام آماده شرکت های بیمه

بیمه عمرو سرمایه گذاری مشترک