چرا به بیمه عمر نیازمندیم؟

چرا من به بیمه عمر و سرمایه گذاری نیاز دارم ؟

اینکه بیمه عمر چیست و چه مزایایی دارد ! و اینکه شاید  پس انداز های کوچک روزی تبدیل به یک سرمایه بزرگ برایتان شود. البته سرمایه گذاری که پوشش های بیمه ای هم برای شما به همراه خواهد داشت . شاید دلیل اینکه شما چرا به بیمه عمر نیاز دارم به یکی از علت های زیر باشد:

-برای زمانی که شما دیگر قادر به کار کردن نباشید ، بیمه عمر یک حمایت مالی برای خانوادتان می باشد.
-ما برای همه اموال و دارایی هایمان بیمه تهیه می کنیم تا از آنها محافظت نماییم، حال چرا برای خودمان که ارزشمندترین دارایی است بیمه نداشته باشیم
-برای کمک هزینه تحصیلی فرزندانتان برای زمانی که نیاز داشتند.
-اگر سرمایه گذاری داشته باشید دلهره برای زمانیکه در کنار خانوادتان نیستید نخواهید داشت که با پوشش سرمایه فوت این پوشش منظور می شود.
-به این فکر کنید که اگر پدر و مادر مان برای ما این بیمه نامه را انجام داده بودند الان کمک مالی و اقتصادی داشتیم
-برای زمان بیماری که معمولا بیمه های درمانی و بیمه تامین اجتماعی پوشش خوبی ندارند با بیمه عمر می توانید از پوشش های این بیمه نامه استفاده نمایید.
-برای مواقعی که یکهو نیاز به یک پول اضطراری دارید می توانید بدون نیاز به ضامن وام بگیرید.
-این سرمایه گذاری همیشه در دسترس است و می توانید از اندوخته خود برداشت نمایید.
با تمامی موارد گفته شده که از شرایط بیمه عمر می باشند و در واقع به عنوان مزایای بیمه عمر به شمار می روند ، این جواب را پیدا کرده اید که چرا بیمه عمر نیازدارید. بیمه عمر شرکت های مختلف مانند بیمه عمر آسیا ، بیمه عمر پارسیان و سایر بیمه های عمر دارای انواع مختلف می باشند.

می توانید با محاسبه بیمه عمر و استعلام بیمه عمر و دریافت جدول بیمه عمر بیشتر با این بیمه نامه و انواع بیمه عمر آشنا شوید. و با آگاهی کامل بهترین بیمه عمر را متناسب با شرایط خودتان خریداری نمایید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *