چرا زنان خانه دار به این بیمه نیاز دارند؟
انجام بیمه عمر و بیمه نامه ای که بتواند نیازهای بیمه ای همه زنانی که شاغل نبوده و یک امنیت مالی برای آینده خود می خواهد یک نیاز بیمه ای است. در سال های گذشته هیچ برنامه ریزی خاصی در این مورد در برنامه کاری دولت و شرکت های بیمه لحاظ نشده بود. در سال های اخیر در کنار طرح های بیمه ای که از طرف شرکت ها ارائه شده، بیمه زنان خانه دار  نیز انجام شده که هر فردی می تواند این بیمه نامه را در کنار حساب های بانکی و سرمایه گذاری که انجام تهییه نمایید.


بیمه زنان خانه دار چیست ؟

بیمه های عمری که از طرف شرکت های بیمه ای انجام می شود دارای شرایط و مزایای مختلفی می باشد که به صورت انجام یک سرمایه گذاری به صورت بیمه عمر شکل میگیرد و با پرداخت مبالغ اندک یک سرمایه گذاری خوب برای شما شکل میگیرد.


چطور یک  پس انداز در بیمه زنان خانه دار داشته باشیم؟

همه خانم های خانه دار می توانند با پس انداز برای مبالغی که برنامه ریزی خاصی برایشان ندارند می توانند بیمه زنان خانه دار را داشته باشند. که بتوانند هم یک سرمایه گذاری داشته باشند و هم اگر حادثه و اتفاقی برایشان بیافتد مثل پوشش های بیمه عمر: فوت ، نقص عضو، از کار افتادگی و یا بیماری های خاص را تحت پوشش قرار دهد. بر روی حق بیمه هایی که پرداخت شده سود روز شمار و تضمینی پرداخت می شود ویک پس اندازو سرمایه مناسب برای فرد شکل می گیرد.


جدول بیمه زنان خانه دار:

پس انداز روزانه

مبلغ پس انداز در پایان قرارداد

در حدود روزی ۲٫۰۰۰ تومان

۲۶۲٫۰۰۰٫۰۰۰

در حدود روزی ۳٫۰۰۰ تومان

۳۹۵٫۰۰۰٫۰۰۰

در حدود روزی ۵٫۰۰۰ تومان

۶۶۹٫۰۰۰٫۰۰۰

 جدول محاسبه شده بالا برای قرادادی به مدت ۲۰ سال برای سن ۲۶ سال و افزایش ۱۵% سالیانه و با پوشش کامل بیمه می باشد.برای افراد با سن مختلف و شرایط بیمه ای خاص مبالغ آن می تواند تفاوت داشته باشد.

می توانید برای شرایط خودتان از سیستم استعلام بیمه عمرجدول بیمه ای را دریافت نماییید.


پوشش های بیمه زنان خانه دار:

-پوشش بیماری های خاص برای ۵ دسته بیماری سکته قلبی، سکته مغزی ، جراحی باز قلب ، انواع سرطان و پیوند اعضای اصلی بدن

-پرداخت خسارت فوت طبیعی

– پرداخت خسارت فوت حادثی

-نقص عضو و از کارافتادگی


شرایط و مزایای ویژه بیمه زنان خانه دار

در تهیه این بیمه نامه باید این نکته رو مد نظر داشته باشید که  تمامی شرایط و ویژگی های این بیمه نامه منعطف بوده و شما در هر مرحله ای این بیمه نامه می توانید میزان حق بیمه ، مدت زمان بیمه نامه و نحوه پرداخت حق بیمه را تغییر دهید.
می توان در اینجا بیمه مستمری و بازنشستکی را نیز پیشنهاد داد.


مطالب مرتبط

پوشش های درمانی مکمل

بیمه عمر و سرمایه گذاری

بیمه عمر مشترک

بیمه عمر مستمری و بازنشستگی