بیمه تامین آتیه فرزندان

چرا فرزندانمان به بیمه آتیه فرزندان نیاز دارند؟

همه ما از زمان تولد فرزندانمان یا حتی قبل از تولدشان به فکر آینده مالی و اجتماعی آنها هستیم حال با بزرگتر شدنشان و با ازدواج و ادامه تحصیل و سایر مراحل زندگی، بیمه تامین آتیه فرزندان می تواند یک پشتوانه خوب  و مطمئن  باشد که یک مستمری و منظم و هم یک پس انداز مالی خوب برای فرزندتان داشته باشید.


بیمه تامین آتیه فرزندان چیست؟

با مقایسه همه حساب ها و و پس اندازهایی که برای فرزندمان انجام می دهیم ، بیمه تامین آتیه فرزندان(بیمه آتیه فرزندان) برای فرزندانمان یک پس انداز و یک پوشش بیمه ای عالی برای فرزندتان می باشد.


مزایای بیمه تامین آتیه فرزندان نسبت به سایر حساب ها و پس انداز ها و سرمایه گذاری ها:
در کنار همه پس انداز هایی که برای فرزندانتان انجام داده اید می توانید یک پس انداز با سود پرداختی تضمین شده و پوشش های خوب برای فرزندتان انجام دهید.با بیمه تامین آتیه فرزندان(بیمه آتیه فرزندان) یک پس انداز یکجا با امکان برداشت در هر مرحله از بیمه نامه برای شما فراهم می شود .علاوه بر قسمت سرمایه گذاری پوشش های بیمه ای نیز از شروع بیمه نامه برای فرد بیمه شده انجام میشود که این پوشش ها در سایر پس انداز ها و سرمایه گذاری ها برای شما منظور نمی شود.


چطور یک پس انداز بهینه برای فرزندمان شروع کنیم؟

شروع پس انداز با مبالغ کم می تواند یه استارت خوبی برای انجام یک پس انداز و داشتن یک بیمه نامه خوب باشد و با این مبالغ کم یک پس انداز قابل توجه و مطمئنی را برای آینده مالی فرزندتان داشته باشید که در ادامه بیمه نامه امکان افزایش  یا کاهش مبلغ حق بیمه را نیز برای شما فراهم می کند.


نگاه اجمالی به بیمه تامین اتیه فرزندان(بیمه آتیه فرزندان):

-پرداخت سود تضمینی سالانه به حق بیمه ای که پرداخت می شود.

-دریافت وام: بیمه تامین اتیه فرزندان (بیمه آتیه فرزندان)مانند تمام بیمه نامه های عمر امکان دریافت وام بدون ضامن را برای همه افراد را فراهم می کند.

-ارائه پوشش های بیمه ای برای فرد بیمه شده


جدول بیمه آتیه فرزندان

بعد از ۲۰سال

بعد از ۱۵ سال

مبالغ به تومان

۶۸٫۰۰۰٫۰۰۰

۲۸٫۰۰۰٫۰۰۰پرداخت روزانه ۱۰۰۰ تومان

۱۳۸٫۰۰۰٫۰۰۰

۵۸٫۰۰۰٫۰۰۰

پرداخت روزانه ۲۰۰۰ تومان
۲۰۵٫۰۰۰٫۰۰۰

۸۳٫۰۰۰٫۰۰۰

پرداخت روزانه ۳۰۰۰ تومان

۲۷۴٫۰۰۰٫۰۰۰۱۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰

پرداخت روزانه ۴۰۰۰ تومان

۳۴۲٫۰۰۰٫۰۰۰

۱۴۰٫۰۰۰٫۰۰۰

پرداخت روزانه ۵۰۰۰ تومان

جدول محاسبه شده بالا برای قرادادی به مدت ۳۰ سال برای سن ۱سال و افزایش ۱۰% سالیانه و با پوشش کامل بیمه می باشد.برای افراد با سن مختلف و شرایط بیمه ای خاص مبالغ آن می تواند تفاوت داشته باشد.

یا می توانید از قسمت استعلام بیمه نامه عمر ، یک جدول بیمه ای را بر اساس شرایط مورد نظرتان تهیه کرده و و یا با بخش مشاوره بیمه عمر برای داشتن اطلاعات بیشتر در ارتباط باشد. و یا به قسمت سوالات متداول بیمه عمر مراجعه نمایید.


شرکت های بیمه ای سایر طرح های بیمه ای مشابه این بیمه نامه را ارائه می دهند مانند:

  • انواع بیمه نامه آتیه کودک و نوجوان
  • بیمه تحصیلات فرزندان
  • بیمه عمر و پس انداز کودک و نوجوان
  • بیمه عمر و آتیه نوزادان
  • بیمه عمر و تامین آتیه کوکان

مطالب مرتبط

بیمه عمر خانواده

بیمه عمر اشتراکی

بیمه عمر و سرمایه گذاری

بیمه مستمری و بازنشستگی